Legowisko dla królika

Sympatyczne, kochane, bezproblemowe – takie właśnie są króliki! Zwierzaki te nie wymagają specjalnej opieki, a z roku na rok coraz więcej rodzin z dziećmi decyduje się na przygarnięcie ich pod swój dach. Czym skradają nasze serca? Przedstawiciele rodziny zajęczaków lubią poznawać świat, a co za tym idzie – wszędzie wcisną swój ciekawski nosek i chętnie będą eksplorowały kolejne kąty w mieszkaniu. Nie musimy dodawać również, że prawdziwą furorą wśród dzieci okazuje się ich karmienie i przytulanie. Zdrowy, niepoddany czynnikom stresowym królik przesypia dziennie niemal tyle samo co człowiek – około 7-8 h. Oczywiście zdarzają się też prawdziwe śpiochy, które wypoczywają nawet przez połowę doby. To całkiem dużo jak na tak drobnego zwierzaka, prawda? Dlatego też najważniejszym elementem wyposażenia klatki okazuje się dla nich legowisko. To niepozorne posłanie jest dla zwierzaków prawdziwym azylem i strefą bezpieczeństwa. Według badań króliki, które posiadają własną leżankę mają obniżony poziom stresu i żyją spokojniej. Jeżeli szukasz legowiska, które odpowiednio zadba o Twojego ukochanego futrzaka – świetnie trafiłeś! Poniższa podkategoria spełni wszystkie wymagania Twoje i Twojego zwierzaka.

Nasze legowiska dla królików

Legowisko Sqeaky gwarancją jakości

Nie od dziś wiadomo, że o wartości produktu decyduje przede wszystkim jego jakość. Z roku na rok wymagania konsumentów rosną, a to motywuje nas do ciągłego rozwoju i do poszerzania ofert naszej firmy. Legowiska dla królików Sqeaky to część asortymentu, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Idealnie dopasowaliśmy każdy parametr; długość, szerokość, sprężystość oraz miękkość po to, aby Twój królik chętnie wracał do swojego „łóżka” i komfortowo tam wypoczywał. Nie zapomnieliśmy też o antyalergicznych właściwościach. W przeciwieństwie do zagranicznych producentów, w Sqeaky nie znajdziesz włókien skażonych szkodliwymi pierwiastkami czy detergentami. Subtelne, bawełniano – poliestrowe tkaniny dbają o delikatną skórę zajęczaków o każdej porze dnia i nocy. Warto również wspomnieć o wypełnieniu wykonanym ze sztucznego puchu, potocznie zwanego kulką silikonową. Wysokiej klasy materiały mówią same za siebie – legowiska dla królików Sqeaky okazują się strzałem w dziesiątkę dla nawet najbardziej wymagającego klienta!

Szeroki wybór i modny design

Wiemy, że kompletowanie wyprawki dla królika nie należy do najłatwiejszych wyzwań. Szczególnie, jeżeli mamy w wyobraźni konkretną wizję akcesoriów dla futrzaka. Przy zakupie legowiska warto zwracać uwagę na praktyczność przeglądanych rozwiązań. Dla zapracowanych właścicieli proponujemy ogromne ułatwienie – możliwość prania produktu w pralce. Dodatkowym atutem może być też design, który w Sqeaky okazuje się być bardzo różnorodny. Nasi projektanci stanęli na wysokości zadania i zadbali o każdy szczegół legowisk dla królików. Już dziś możesz zaopatrzyć małego lokatora w cały zestaw akcesoriów z pięknymi wzorami lub gładkim obszyciem. Gwarantujemy, że modny design zwraca uwagę każdego obserwatora, a niekiedy skrada niemal tyle samo uwagi co sam zajęczak! Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia całej podkategorii z legowiskami dla królików i do zakupu wersji idealnej!