Legowisko dla jeża pigmejskiego

Jeże pigmejskie słyną ze swojej towarzyskiej natury oraz pięknego i zróżnicowanego umaszczenia. Zwierzaki te mają wyjątkowo wielu wielbicieli wśród dzieci, lubią się z nimi bawić, a sam proces oswajania się trwa stosunkowo krótko. Niewiele osób wie, że są ogromnymi śpiochami! Jeże prowadzą wieczorno – nocny tryb życia, ale w przeciwieństwie choćby do szynszyli, przesypiają spokojnie całą noc. Właściciele decydują się na otwarcie klatki dopiero w okolicy godziny 18 lub 19. Takie przyzwyczajenia niemal od razu nakładają na właściciela obowiązek zakupu odpowiedniego posłania, które pozwoli zwierzakowi na komfortowy i owocny wypoczynek. Wybór legowiska dla jeża pigmejskiego nie zawsze okazuje się łatwy. Na rynku dostępnych jest wiele tanich leżanek powstałych raczej jako zamienniki niż faktyczny element wyposażenia terrarium. Jeżeli szukasz produktów wysokiej jakości – świetnie trafiłeś! W poniższej podkategorii prezentujemy tylko takie produkty, które dalibyśmy do użytku własnym zwierzakom!

Nasze legowiska dla jeża pigmejskiego

Idealna sprężystość i miękkość

Jeże wbrew pozorom też mają swoje wymagania i kaprysy! Za twarde lub wręcz przeciwnie – za miękkie posłanie może okazać się dla zwierzaka raczej utrapieniem niż wygodnym miejscem relaksu. Kolejnym ważnym aspektem jest też sprężystość, która powinna być na takim poziomie, aby pupil mógł po niej spokojnie chodzić. Legowiska Sqeaky spełniają oba te warunki i gwarantują przyjemne użytkowanie przez cały rok! Ogromnym atutem szczególnie dla zapracowanych właścicieli okazuje się też możliwość łatwego czyszczenia posłania w pralce. Wystarczy, że użyjesz delikatnych środków piorących i ustawisz odpowiednią temperaturę.

Legowisko, które sprawdzi się nawet w czasie quillingu

Quilling to naturalne zjawisko występujące u młodych jeży. Polega ono na wymianie cienkich, „dziecięcych” igieł na te właściwe – większe i wytrzymalsze. Proces porównywany jest przez wielu ludzi do wymiany zębów mlecznych, ale tutaj sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana! Nie musimy wspominać o bałaganie w klatce, który tworzy się w takim okresie. Spokojnie, legowiska Sqeaky charakteryzują się materiałami o wysokiej gramaturze, takimi do których kolce łatwo nie przylegają. Dodatkowym atu-tem jest też ogromna wytrzymałość posłań, dzięki której nawet ostry pancerz nie będzie w stanie jej zniszczyć. Zadrapania, przetarcia albo nawet przedarcia – nie u nas! Legowisko dla jeża pigmejskiego Sqeaky sprawdzi się świetnie dla każdego osobnika.

Modny design i urocze kolory

Nasz ukochany jeż w połączeniu z pięknymi akcesoriami do klatki – czy można chcieć czegoś więcej? Legowiska naszej firmy tworzymy ręcznie w polskiej, domowej szwalni. Osobiście doglądamy procesu produkcji i dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Aspektem, który przyciąga największą ilość klientów jest z pewnością uroczy design leżanek. Nasi projektanci zadbali o to, aby trafić w gust każdego klienta i stworzyć całą ko-lekcję produktów. Zachęcamy do przeglądnięcia podstrony dedykowanej jeżom pigmejskim i do zakupu legowiska idealnego! Przekonaj się sam ile możemy dla Ciebie zrobić i jak jeden produkt może zmienić życie ukochanego zwierzaka!