Hamak dla chomika

Chomiki to jedne z najpopularniejszych zwierzątek domowych na całym świecie. Urocze gryzonie prowadzą nocny tryb życia, okazują się łatwe w opiece i nie sprawiają poważnych problemów. Wielu z nas myśląc o tych małych stworzonkach od razu wyobraża sobie małych lokatorów rozpędzających kołowrotek czy biegających w tunelach. Skojarzenie jest jak najbardziej trafne! Okazuje się, że chomiki nade wszystko kochają zabawę i aktywności ruchowe. Gryzonie wykorzystują zazwyczaj całą przestrzeń w klatce i nie omieszkają ukrywać w zakamarkach swoich skarbów. Niestety, tradycyjne wyposażenie typu kółka czy dyski do biegania są niekiedy bardzo hałaśliwe. Aspekt ten okazuje się wyjątkowo uciążliwy w nocy. Ostatnimi czasy ogromnym zainteresowaniem na rynku cieszyły się hamaki dla chomików. Te urocze huśtawki mają wiele zalet i są coraz częściej wybierane przez profesjonalnych hodowców. Jeżeli Ty też szukasz podobnych akcesoriów – świetnie trafiłeś! Ta podkategoria została stworzona idealnie dla Ciebie!

Nasze hamaczki dla chomików

Do odpoczynku i do zabawy

Ogromną zaletą hamaków dla gryzoni jest ich wielofunkcyjność i praktyczność. Zajmują stosunkowo niewiele miejsca, bo przyczepione są zazwyczaj do szczebelków klatki. Mogą służyć zwierzakowi na wiele różnych sposobów. Chomiki traktują przedmiot zazwyczaj jako typową huśtawkę lub jako miejsce do odpoczynku i drzemki. Rozwiązanie okazuje się strzałem w dziesiątkę dla minimalistów! Ważnym czynnikiem działającym na korzyść hamaków jest też ich dobry wpływ na stawy zwierzaka. Warto przy okazji co jakiś czas sprawdzać czy huśtawka się nie przesunęła i czy chomik ma do niej swobodny dostęp. Gwarantujemy, że Twój chomik zakocha się w produktach Sqeaky i spędzi z nimi długie godziny!

Trwałość i czyszczenie

Odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne to bez wątpienia jedna z głównych zalet wszystkich produktów Sqeaky. Nie straszne są nam zadrapania, przetarcia, a nawet przedarcia. Korzystamy jedynie z najwyższej jakości tkanin, które otrzymały niezbędne certyfikaty i przeszły wszystkie wymagane testy. Antyalergiczne rozwiązania okazały się cudem dla najdelikatniejszych osobników. Ogromnym ułatwieniem dla osób zapracowanych jest też możliwość szybkiego czyszczenia huśtawek i ich konserwacji. Wystarczy jedynie wyprać produkty je w pralce, w odpowiedniej temperaturze. Gwarantujemy, że nawet po wielokrotnym szorowaniu kolor nie spłowieje, a wzory się nie wytrą. Nasza jakość okazuje się silniejsza niż jakikolwiek proszek!

Piękne kolory, modny design

Co wyróżnia nas na tle innych producentów? Zdecydowanie szeroka gama wariantów kolorystycznych i duży wybór wzorów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Nasi projektanci zadbali o to, aby nasze hamaki dla chomików cieszyły każde, nawet najbardziej krytyczne oko. Dodatkowym plusem jest też możliwość skompletowania całej wyprawki dla chomika Sqeaky w jednej szacie graficznej! Gorąco zachęcamy do przeglądnięcia produktów z całej kategorii i do wybrania hamaka idealnego!